Koloběžka Poruba

Po roční pauze se opět budete moci postavit na startovní čáru tradičního závodu Koloběžka Poruba. Bohužel jsme byli nuceni ze strany organizátora netradičně posunout start závodu o několik minut dříve. Nicméně doufáme, že se i přes tuto nemilou komplikaci vytvoříte početný koloběžkářský peloton.

Memoriál Hanky Daňkové                                                                                                     Letos poprvé se Koloběžka Poruba pojede jako vzpomínka na pořád pozitivní, usměvavé sluníčko, skvělého člověka a koloběžkářku          Hanku Daňkovou.

Hanko, trhni si nohou…!!!

PROPOZICE 2021                  REGISTRACE 2021                   STARTOVKA 2021

Setkávají se zde všichni hobby jezdci Bokolobky z Ostravy a přilehlého okolí, ale lze očekávat také závodníky odjinud.

Přijďte ochutnat příjemnou přátelskou atmosféru koloběžkového závodu v Ostravě – Porubě. Vylepšit si svoje časy nebo umístění, překonat svého soupeře.

VÝSLEDKY 2019

VÝSLEDKY 2018                                  Fotogalerie 2018

VÝSLEDKY 2017                                   Fotogalerie 2017

VÝSLEDKY 2016                                  Fotogalerie 2016

VÝSLEDKY 2015                                  Fotogalerie 2015

Koloběžka Poruba z klávesnice Ondry Koláčka

Koloběžka Poruba, aneb tak trochu jiná tradice… Den se se dnem sešel a je to tady, vznikl nám samostatný stát: Československo. To je ale jiný tradiční příběh, o kterém tento report nebude, protože v tento den se konal třetí ročník závodu Koloběžka Poruba. Jedná se o již tradiční závěrečný závod koloběžkové sezóny. Přestože počasí bylo …

Posted in Naše projekty, Reporty | Tagged | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Koloběžka Poruba z klávesnice Ondry Koláčka