Mezinárodní mistrovství Slovenska a zároveň 4. kolo ČKP

Dne 6. a 7. 5. 2017 se 10 členů Bokolobka týmu zúčastnilo Mezinárodního mistrovství Slovenska v koloběhu ve slovenské Myjavě. Sobotní závod byl zároveň hodnocen do ČKP a nutno říct, že to byly bodovací žně :-).
V sobotu se jela dlouhá trať. Pro kategorii „nežné“ znamenala 20km a kategorii „muži“ 30km. Profil tratě na uzavřené silnici byl dosti zvlněný, technický na sjezdy a obrátky, docela náročný, ale spravedlivý. Nedalo se moc jezdit v háku, a tak si každý to své musel oddupat solo. Umístění v kat. „muži“: 7. Ondra Koláček,8. Pepe Kvita, 14. Přemek Švajda, 17. Aleš Rozbroj, 19. Ondra Müller, 31. Vašek Boža. V kat. „nežné“: 1. Šárka Waldhauserová, 8. Monika Francová.
Nedělní časovka do vrchu k mohyle M. R. Štefánika měřila pro obě kategorie 4,5 km a opět byla velice výživná a prověřila naši vrchařskou zdatnost….. Zde, až na určité vyjímky, máme mezery… Umístění v kat. „muži“: 6. místo Ondra Koláček(ten jediný si polepšil), 9. Pepe, 14. Aleš, 18. Přemek, 19. Jirka Waldhauser, 23. Ondra Müller, 26. Vašek Boža, 31. Jarda Müller. Za „nežné“: 2. Šárka Waldhauserová, 6. Moňule Francová.

Členové výpravy u mohyly M. R. Štefánika na Bradle

 

 

 

 

 

 Ještě plní síly na startu dlouhého závodu

 

 

 

 

 

 

Tyto závody byly oslavou kulatin našeho kamaráda Mira Ilovičného, který byl zároveň „pachatelem“ toho úžasného mistrovského víkendu. Krása slovenské přírody , upřímná vstřícnost, srdečnost a pohostinnost všech organizátorů udělala z těchto koloběžkových závodů, troufám si říct za všechny, jedny z nejkrásnějších. Byly uspořádané srdíčkem, a to je pak znát a každý závodník si to moc užije. Tedy my URČITĚ!!!
Děkujeme Ivce Michálkové za krásné fotky a za obětavou, hlasitou podporu na trati.