Moravská inline tour 2019

1. 6. 2019 jsme se vydali se synátorem na inline závod do Napajedel. A protože na programu byl i vložený závod koloběžek, tak jsme se přihlásili. Kategorie byly vypsány na muže a ženy a jely se 4 kola (4,5km). Mužské pole bylo mnohem více obsazené než ženské. Když synátor uviděl na startu jezdce s karbonovýma koloběžkama, přešla ho chuť závodit. To však netrvalo dlouho – do startu 🙂
Protože slunce svítilo, na nebi ani mráček, teploty stoupaly vysoko a foukal protivítr, nebylo lehké dokopat se do cíle. Synátor statečně bojoval s konkurencí a to doslova. Dvě kola před cílem se mu roztrhly kraťasy, takže jel „na ostro“. Upřímně, já bych to na jeho místě vzdala 🙂 Škoda jen, že mu chyběly dvě vteřiny na třetí místo. Za tu jeho zarputilost by si umístění zasloužil. A já? Dojela jsem druhá. Porazila mě Kateřina Gebauerová. Hlavní však pro nás bylo, že jsme si závod užili.